Nauja

Raketė WAVE RED

BTT1808

Nauja prekė

Ši raketė iš karto buvo plačiai pamėgta, dėka minkšto rėmo, kurį lengva naudoti pradedantiesiems, išlaikant puikią galią. 

Smulkiau

69,00€ su PVM

Pridėti prie pageidavimų

4 Prekės

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Stiklo pluoštas
Ilgis 50
Storis 20
Svoris ± 340
Gripas 2
Žaidimo lygis Pradedantiems
Lankstumas 9/9
Kolekcija 2018

WAVE yra įvairių spalvų, bet visi modeliai turi tas pačias lankstumo ir atsparumo savybes, dėka išorinės dangos (stiklo pluošto) ir ISA elastomerų, naudotų vidiniame sluoksnyje, kurie suteikia raketei minkštumą. Ši raketė tinka moterims ir jauniems žaidėjams.

 

Modeliai iš stiklo pluošto idealiai tinka visoms žaidėjų kategorijoms, nes atsparumas ir stiklo pluošto lankstumas, suteikia patvarumą raketei, pasitikėjimą ir žaidimo patogumą.

Naudojamos naujos medžiagos, kruopščiai subalansuotas rėmas ir nauja plokštumos konstrukcija, kad visa 2018 m. kolekcija turėtų geresnį įsukimą, tai padavimus ir smūgius daro ypač efektyvius.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė WAVE RED

Raketė WAVE RED

Ši raketė iš karto buvo plačiai pamėgta, dėka minkšto rėmo, kurį lengva naudoti pradedantiesiems, išlaikant puikią galią. 

Panašios prekės