Raketė TYPHOON 5.1 (50) NEW

BTT1716L

Nauja prekė

Vėl pagerinta Typhoon 5.1 paplūdimio teniso raketė buvo specialiai sukurta derinant du skirtingus konstrukcinius sprendimus - anglies pluošto ir kevlaro – kad būtų sukurta dar didesnė galia ir tikslumas. 

Smulkiau

95,00€ su PVM

199,00€ * su PVM  

-104,00€

Pridėti prie pageidavimų

25 Prekės

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Anglies pluoštas/Kevlaras
Ilgis 50
Storis 20.5
Svoris ± 355
Gripas 2
Žaidimo lygis Įgudusiems
Lankstumas 7/9
Kolekcija 2017

Anglies pluošto ašis sumažina rėmo sukimąsi ir lankstumą, smūgio į raketės ašį metu, taip pagerindama tikslumą. Šiek tiek minkštesnė kevlaro paviršiaus danga padidina kamuoliko greitį. Ši neprilygstamas derinys pagerina Typhoon 5.1 galią ir tikslumą, tai pergalingas sprendimas. Taip pat, sistema GEL SHOCK® ir nauja RADIAL HOLES SYSTEM1.1® sistema apsaugo žaidėjo ranką, mažindama nuovargį ir galimą žalą. Labai profesionali struktūra, kuria bus patenkintas net išrankiausias žaidėjas.

Kevlaro ir anglies pluošto mišinys suteikia raketei elastingumą (kevlaras) ir tvirtumą (anglies  pluoštas). Šis medžiagų derinys suteikia išskirtines charakteristikas, todėl rėmas galingesnis ir smūgiai tikslesni, o raketė labai profesionali.

Gel Shock® sistema naikina beveik visas žalingas vibracijas, kurias raketės plokštuma perduoda rankai. Sistema pagaminta iš specialios medžiagos, kuria dengta  plokštės. Jos buvimo vieta daro poveikio plotą minkštesniu, tolygiai paskirsto poveikio jėgą per visą paviršių. Be to, sistema prisideda prie teigiamo raketės balanso.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

Reflex Responsive Flexible Foam system sistema yra smūgių slopinimo (ISA) evoliucija. Ši nauja sistema suteikia TURQUOISE raketėms didesnį vidinį elastingumą, todėl smūgiai galingesni, o vibracijos atsirandančios smūgio metu - slopinamos.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė TYPHOON 5.1 (50) NEW

Raketė TYPHOON 5.1 (50) NEW

Vėl pagerinta Typhoon 5.1 paplūdimio teniso raketė buvo specialiai sukurta derinant du skirtingus konstrukcinius sprendimus - anglies pluošto ir kevlaro – kad būtų sukurta dar didesnė galia ir tikslumas. 

TURQUOISE KATALOGAS 2017

Jei neradote mūsų el. parduotuvėje reikalingos raketės ar įrangos - peržiūrėkite katalogą, parašykite mums - pristatysime Jums reikalingą prekę per 10-30 dienų. El. paštas info@beachtennis.lt Telefonas (+370) 698 48348

Atsisiųsti (7.09M)

Panašios prekės