Nauja

Raketė LOOP BLUE (49)

BTT1803

Nauja prekė

"LOOP" yra puiki raketė, žmonėms pirmą kartą žaidžiantiems paplūdimio tenisą arba ieškantiems raketės mėgėjiškam žaidimui. 

Smulkiau

69,00€ su PVM

Pridėti prie pageidavimų

4 Prekės

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Stiklo pluoštas
Ilgis 49
Storis 20
Svoris ± 340
Gripas 2
Žaidimo lygis Pradedantiems
Lankstumas 9/9
Kolekcija 2018

Ši raketė yra labai populiari dėl savo minkšto rėmo, kuris yra galingas ir lengvas naudoti pradedantiesiems. Dėl savo stiklo sistemos paviršiaus medžiagos "LOOP" derina lankstumą ir stiprumą, o vidiniai ISA elastomerai labai minkšti. LOOP tinka tiek moterims, tiek jaunesniems žaidėjams.

Modeliai su "Glass System" idealiai tinka visų kategorijų žaidėjams, nes stiklo pluošto patvarumas ir lankstumas suteikia raketėms patikimumą, pasitikėjimą ir geras žaidybines savybes.

Naudojamos naujos medžiagos, kruopščiai subalansuotas rėmas ir nauja plokštumos konstrukcija, kad visa 2018 m. kolekcija turėtų geresnį įsukimą, tai padavimus ir smūgius daro ypač efektyvius.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė LOOP BLUE (49)

Raketė LOOP BLUE (49)

"LOOP" yra puiki raketė, žmonėms pirmą kartą žaidžiantiems paplūdimio tenisą arba ieškantiems raketės mėgėjiškam žaidimui. 

Panašios prekės