Raketė BLACK DEATH PWR 8.1 (50)

BTT1720L

Nauja prekė

Mes atnaujinome šį TURQUOISE 2017 kolekcijos brangakmenį, kad nustebintume Jus dar kartą. Išskirtinių medžiagų naudojimas ir ekskliuzyvinė konstrukcija, vidinių sluoksnių iš elastomerų ir gryno anglies pluošto 3K sluoksniavimas, suteikia galią ir tikslumą aukščiausio lygio žaidime.

Smulkiau

197,10€ su PVM

219,00€ * su PVM  

* Kaina taikyta nuo 2017-04-10 iki 2017-04-20

Pridėti prie pageidavimų

1 Prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Konstrukcija Anglies pluoštas 3k
Ilgis 50
Storis 20.5
Svoris ± 355
Gripas 2
Žaidimo lygis Įgudusiems
Lankstumas 8/9

Su išskirtine TRI SHOCK SYSTEMV2®, BLACK DEATH POWER 8.1 sukuria absoliutų žaidimo malonumą ir ergonomišką tobulumą. Nauja dvigubos arkos dizaino ertmių koncepcija RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1® plokštumoje, sukurta po aerodinaminių laboratorinių tyrimų ir lauko bandymų, suteikia BLACK DEATH POWER 8.1 žaidiminį ir dinaminį potencialą, kaip niekada anksčiau. Tai ideali raketė tiems, kas nenori eiti į kompromisą, ir tiems kurie žaidžia vardan pergalės. Top 1 pojūčiams ir galiai.

Nauja ir revoliucinė Tri-Shock SystemV2® antivibracinė sistema 2017 m. kolekcijos pirmojoje raketėje. Visiškai nauja antivibracinė sistema, įdiegta raketės rankenoje - unikalios sudėties, iš dviejų tipų absorbuojančių medžiagų, yra kruopščių laboratorinų tyrimų rezultatas. Tai yra avangardas pažangiausių technologijų, naudojamų paplūdimio teniso pasaulyje.

Tri-Shock System V2®, strategiškai išdėstyta trijuose rėmo taškuose, panaikina beveik visas žaidimo metu sukurtas vibracijas, sugeria žalingą vibraciją, kuri gali būti perduoda dilbiui ir alkūnei.

Galutinis rezultatas yra išskirtinis žaidimo komfortas, ir ne tik pagerinas raketės našumas, bet ir padidėjęs žaidimo malonumas, jaučiant idealų balansą ir kaip niekada anksčiau - puikų raketės darbą.

Anglies pluoštas reiškia gryną konkurenciją. Anglies pluošto konstrukcija - tai galia ir tikslumas kietos ir "mirtinos" raketės; tai ne atsitiktinumas, kad BALACK DEATH - čempionų raketei – suteikta ši konstrukcija.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

Reflex Responsive Flexible Foam system sistema yra smūgių slopinimo (ISA) evoliucija. Ši nauja sistema suteikia TURQUOISE raketėms didesnį vidinį elastingumą, todėl smūgiai galingesni, o vibracijos atsirandančios smūgio metu - slopinamos.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

TURQUOISE KATALOGAS 2017

Jei neradote mūsų el. parduotuvėje reikalingos raketės ar įrangos - peržiūrėkite katalogą, parašykite mums - pristatysime Jums reikalingą prekę per 10-30 dienų. El. paštas info@beachtennis.lt Telefonas (+370) 698 48348

Atsisiųsti (7.09M)

Panašios prekės