Raketė BLACK DEATH POWER 8.2 RED (50)

BTT1820LR

Nauja prekė

"Turquoise 2018" kolekcijos viršūnė - puošni raketė, dar kartą daro nuostabų įspūdį. 

Smulkiau

219,00€ su PVM

Pridėti prie pageidavimų

1 Prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Anglies pluoštas 3k
Ilgis 50
Storis 21
Svoris ± 355
Gripas 2
Žaidimo lygis Įgudusiems
Lankstumas 8/9
Balansas 25 cm +/- 5mm
Kolekcija 2018

Išskirtinės medžiagos ir visiškai nauja SUPER SOFT EVA vidinių sluoksnių konstrukcija "Full Carbon" 3K užtikrina galingą ir tikslų aukščiausio lygio žaidimą. Naudojamt išskirtinę sistemą TRI SHOCK SYSTEMV2®, BLACK DEATH POWER 8.2 sukuria absoliutų malonumą ir ergonomišką tobulumą. Visiškai nauja RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1® dvigubų arkų konstrukcija, sukurta atlikus aerodinaminius laboratorinius tyrimus ir lauko bandymus,tai suteikia "BLACK DEATH POWER 8.2" niekada anksčiau nematytą veikimą. Tai ideali raketė tiems, kurie nenori eiti į kompromisus ir kurie žaidžia tik vardan laimėjimo. Patyrimo ir galios viršūnė.

Toliau tobulinamos "Avio" ir "Black Death" rakečių linijos, naudojant naują "Carbon 3K", ypatingą dėmesį skiriant korpuso storiui, kuris pakeistas, kad pagerinti tikslumą ir sukurti malonų, dinamišką ir galingą žaidimą.

Naudojamos naujos medžiagos, kruopščiai subalansuotas rėmas ir nauja plokštumos konstrukcija, kad visa 2018 m. kolekcija turėtų geresnį įsukimą, tai padavimus ir smūgius daro ypač efektyvius.

Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip "Super Soft Eva", kad 2018 m. raketėms būtų suteikta išskirtinė kontrolė kiekvienoje žaidimo dalyje.

Nauja ir revoliucinė Tri-Shock SystemV2® antivibracinė sistema 2017 m. kolekcijos pirmojoje raketėje. Visiškai nauja antivibracinė sistema, įdiegta raketės rankenoje - unikalios sudėties, iš dviejų tipų absorbuojančių medžiagų, yra kruopščių laboratorinų tyrimų rezultatas. Tai yra avangardas pažangiausių technologijų, naudojamų paplūdimio teniso pasaulyje.

Tri-Shock System V2®, strategiškai išdėstyta trijuose rėmo taškuose, panaikina beveik visas žaidimo metu sukurtas vibracijas, sugeria žalingą vibraciją, kuri gali būti perduoda dilbiui ir alkūnei.

Galutinis rezultatas yra išskirtinis žaidimo komfortas, ir ne tik pagerinas raketės našumas, bet ir padidėjęs žaidimo malonumas, jaučiant idealų balansą ir kaip niekada anksčiau - puikų raketės darbą.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė BLACK DEATH POWER 8.2 RED (50)

Raketė BLACK DEATH POWER 8.2 RED (50)

"Turquoise 2018" kolekcijos viršūnė - puošni raketė, dar kartą daro nuostabų įspūdį. 

TURQUOISE KATALOGAS 2017

Jei neradote mūsų el. parduotuvėje reikalingos raketės ar įrangos - peržiūrėkite katalogą, parašykite mums - pristatysime Jums reikalingą prekę per 10-30 dienų. El. paštas info@beachtennis.lt Telefonas (+370) 698 48348

Atsisiųsti (7.09M)

Panašios prekės