Raketė AVIO 2.2 (50)

BTT1819

Nauja prekė

AVIO 2.2 - 100% anglies danga, SUPER SOFT EVA vidinė konstrukcija, naujas išskirtinis aerodinaminis profilis, AVIO 2.2 turi naują ir išskirtinę angų išdėstymo lanku sistemą RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1®. 

Smulkiau

199,00€ su PVM

Pridėti prie pageidavimų

4 Prekės

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Anglies pluoštas
Ilgis 50
Storis 22
Svoris ± 355
Gripas 2
Žaidimo lygis Įgudusiems
Lankstumas 8/9
Balansas 25 cm +/- 5mm
Kolekcija 2018

Dėka novatoriškos stabilizatoriaus sistemos, sugeriančios sukimąsi ir lankstumą branduolyje, raketė yra tikslesnė, galingesnė ir puikiai subalansuota. Aerodinaminė rėmo kraštų forma branduolio srityje buvo sukurta taip, kad sumažintų atatranką smūgių metu. AVIO 2.2 tiesiogine prasme skrodžia orą, kad užtikrintų didesnę galią, su mažesniu kamuolio smūgiu į raketės plokštumą. Be to, 22 mm storis sugeria vibracijas, kurios gali žaloti ranką, taip pat sukelti nuovargį, todėl smūgis "minkštesnis". Tai ideali raketė tiems žaidėjams, kurie nori labai manevringos ir galingos raketės, puikiai subalansuotos 50%.

Visiškai nauja 2017 sezone: stabilizatorius - tiltas, novatoriškas techninis sprendimas naujame Avio rėme. Stabilizatorius tiltas jungia du rėmo šonus, didindamas rėmo stabilumą ir žymiai sumažindamas raketės sukimą ir linkimą. Pagerina raketės stabilumą, tikslumą ir galią, nemažindamas žaidimo konforto. 

Toliau tobulinamos "Avio" ir "Black Death" rakečių linijos, naudojant naują "Carbon 3K", ypatingą dėmesį skiriant korpuso storiui, kuris pakeistas, kad pagerinti tikslumą ir sukurti malonų, dinamišką ir galingą žaidimą.

Naudojamos naujos medžiagos, kruopščiai subalansuotas rėmas ir nauja plokštumos konstrukcija, kad visa 2018 m. kolekcija turėtų geresnį įsukimą, tai padavimus ir smūgius daro ypač efektyvius.

Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip "Super Soft Eva", kad 2018 m. raketėms būtų suteikta išskirtinė kontrolė kiekvienoje žaidimo dalyje.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė AVIO 2.2 (50)

Raketė AVIO 2.2 (50)

AVIO 2.2 - 100% anglies danga, SUPER SOFT EVA vidinė konstrukcija, naujas išskirtinis aerodinaminis profilis, AVIO 2.2 turi naują ir išskirtinę angų išdėstymo lanku sistemą RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1®. 

Panašios prekės