Raketė AVIO 2.1 (50)

BTT1719

Nauja prekė

Po pirmosios kartos neįtikėtinos sėkmės AVIO 2.1, sukurta pilnai iš anglies pluošto, aerodinamika pasikeitė, įdiegus naują išskirtinę arkos formos angų išdėstymą "RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1".

Smulkiau

110,00€ su PVM

199,00€ * su PVM  

-89,00€

Pridėti prie pageidavimų

2 Prekės

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Konstrukcija Anglies pluoštas 3k
Ilgis 50
Storis 20.5
Svoris ± 355
Gripas 2
Žaidimo lygis Įgudusiems
Lankstumas 7/9
Kolekcija 2017

Dėl novatoriškos stabilizatoriaus sistemos, "stabilizuojančios" raketę, raketė yra tikslesnė, galingesnė ir puikiai subalansuota. erodinaminė rėmo kraštų forma branduolio srityje buvo sukurta taip, kad sumažintų atatranką smūgių metu. AVIO 2.1 tiesiogine prasme skrodžia orą, kad užtikrintų didesnę galią, su mažesniu kamuolio smūgiu į raketės plokštumą. Be to, 22 mm storis sugeria vibracijas, kurios gali žaloti ranką, taip pat sukelti nuovargį, todėl smūgis "minkštesnis".Tai ideali raketė, skirta žaidėjams (tiek vyrams, tiek moterims), norintiems lengvai valdomos, subalansuotos ir galingos raketės.

Visiškai nauja 2017 sezone: stabilizatorius - tiltas, novatoriškas techninis sprendimas naujame Avio rėme. Stabilizatorius tiltas jungia du rėmo šonus, didindamas rėmo stabilumą ir žymiai sumažindamas raketės sukimą ir linkimą. Pagerina raketės stabilumą, tikslumą ir galią, nemažindamas žaidimo konforto. 

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina "sukibimą". Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

 

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Parašyti atsiliepimą

Raketė AVIO 2.1 (50)

Raketė AVIO 2.1 (50)

Po pirmosios kartos neįtikėtinos sėkmės AVIO 2.1, sukurta pilnai iš anglies pluošto, aerodinamika pasikeitė, įdiegus naują išskirtinę arkos formos angų išdėstymą "RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1".

TURQUOISE KATALOGAS 2017

Jei neradote mūsų el. parduotuvėje reikalingos raketės ar įrangos - peržiūrėkite katalogą, parašykite mums - pristatysime Jums reikalingą prekę per 10-30 dienų. El. paštas info@beachtennis.lt Telefonas (+370) 698 48348

Atsisiųsti (7.09M)

Panašios prekės