Prekių sąrašas pagal gamintoją MAX BEACH TENNIS

Max Beach Tennis atsiradimo istorija siekia 2003 metus ir per tą laiką prekės ženklas pasiekė pasaulio paplūdimio teniso elitą, yra paplūdimio teniso judėjimo variklis ir tai skatina įmonę nuolat ieškoti naujų sprendimų, tenkinti visų rūšių žaidėjų poreikius, nuo profesinalų iki mėgėjų, be išimties.

2017 kolekcija pasižymi nauja raketės grafika, techninėmis naujovėms, susijusiomis su naudojamomis medžiagomis. Krepšiai, drabužiai ir aksesuarai išbaigia Max Beach Tennis kolekciją.  Išsaugotos išskirtinės sistemos Pro Flex System и Max Power System, kurios suteikia raketei stabilumą, galią ir daug didesnį elastingumą, nei tradicinių rakečių.


Gaminiai vis dažniau dalyvauja paplūdimio teniso renginiuose visame pasaulyje (Europoje, Australijoje, Šiaurės Afrikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Rusijoje, Japonijoje, Kinijoje ir t.t.)


Puikių atsiliepimų sulaukiama iš sportininkų dalyvaujančių tarptautiniuose turnyruose įvairiose kategorijose, kurie pastaruoju metų pasiekė ambicingiausių tikslų Italijos, Europos ir Pasaulio čempionatuose. Tarp atsiliepimų yra profesionalių žaidėjų ir pripažintų meistrų nuomonių, kurie aktyviai prisideda prie nuolatinio vystymosi ir rakečių tobulinimo, kad jos taptų novatoriškiausiomis ir pažangiausiomis!

Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.